Nauczyciele Wspomagający:

• Cygan Sandra

sansra nowy

oligofrenopedagog

Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego w Gliwicach na kierunku oligofrenopedagogika z informatyką w kształceniu specjalnym. Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku oligofrenopedagogika z pedagogiką terapeutyczną. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Prywatnie pozytywnie zakręcona, wieczna optymistka z głową pełną pomysłów.

W razie jakichkolwiek pytań do Pani Sandry prosimy kontakt mailowy:

• Karpińska Anna

karpinska ania

oligofrenopedagog, surdopedagog

Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego w Gliwicach oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku logopedia. Od 10 lat pracuję jako pedagog specjalny w Gimnazjum Nr 29 w Zabrzu, gdzie stara się szerzyć wśród młodzieży ideę integracji oraz zaznajamiać z różnymi aspektami niepełnosprawności poprzez prowadzone warsztaty oraz coroczne Dni Integracji. Lubi dobre kino, jazz, salsę i kryminały. Swój wolny czas stara się spędzać z 4-letnim synem, nie zapominając jednak o swoich małych przyjemnościach:)

W razie jakichkolwiek pytań do Pani Ani prosimy kontakt mailowy:

• Karpiński Jarosław

jaronowy

oligofrenopedagog, tyflopedagog

Nauczyciel wspomagający i wychowawca w klasie integracyjnej od 2010 roku. Od 15 lat aktywnie angażuję się w sprawy związane z osobami niepełnosprawnymi w formie wolontariatu i pracy zawodowej. Z wykształcenia jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagogiem i tyflopedagogiem. Ważnym aspektem w jego pracy jest motywowanie wszystkich uczniów do podejmowania wysiłku intelektualnego i wychowawczego. Stara się dbać o maksymalne integrowanie uczniów pełnosprawnych z niepełnosprawnymi, nauczycieli i rodziców prowadząc różnego rodzaju warsztaty, konkursy, dyskusje, wycieczki, wykłady i projekty edukacyjne. Prywatnie jest wielkim kibicem Bayernu Monachium. Sport i ruch jest dla niego bardzo ważny w życiu. Od 18 lat trenuje grę w piłkę nożną pięcioosobową tj. futsal. Uczestniczy w różnego rodzaju rozgrywkach, turniejach, zawodach i gra w amatorskich ligach futsalowych. W sezonie 2016/2017 zdobył tytuł króla strzelców w Zabrzańskiej Lidze Halowej Libra. Gdy jest piękna pogoda wybiera się z synem Antkiem i swoją żoną Anną na wycieczki rowerowe. Uwielbia też tańczyć, a jego ulubionym stylem jest kubańska salsa, disco fox i mambo. W wolnych chwilach odkrywa w sobie pasje do gotowania i poznawania nowych smaków kuchni włoskiej, greckiej i polskiej.

W razie jakichkolwiek pytań do Pana Jarka prosimy kontakt mailowy:

integracja motywacja